Olejki CBD Full Spectrum Green Line

  • 4 marca 2022
  • 0 Comment
  • 2 Views
  • 0 Like

Krem konopny z Europy

Cechy, dzięki którym  jest stosowany jako niebezpieczny dla ludzi lek, przyćmiły wiele jego zalet, które są znane od tysięcy lat.

Konopie były szeroko stosowane w medycynie już w trzecim tysiącleciu p.n.e.

Najstarsza zachowana pisemna wzmianka o używaniu konopi pochodzi z okresu chińskiego cesarza Shen Nunga, 2 737 lat p.n.e. Jego możliwości w przeszłości wymusił na nas także przemysł.

Obecnie konopie zainteresowały się szczególnie głównymi producentami, które stały się hitem śmietankowym.

Według producentów jeden z nienasyconych kwasów tłuszczowych zawartych w konopiach – kwas gamma-linolowy – jest bardzo podobny do tłuszczu skórnego. Ten naturalny lubrykant zapewnia skórze i włosom elastyczność. Konopie indyjskie mogą zapewnić zdrowy rozwój i życie komórek skóry. Doskonale sprawdza się również w gospodarce wodnej.

„Kosmetyki naturalne z konopi zawierają wysokie stężenie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin A, B, C, D i E” – wyjaśnia dr Ivana Kostkova. z oddziału dermatowenerologii w Pradze 10.

„Substancje te mają silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i regenerujące” – mówi, dodając, że regularne codzienne stosowanie chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, łuszczeniem i pękaniem.

„Kremy i maści z konopi są zatem odpowiednie jako uzupełniające leczenie wszystkich chorób skóry, które wynikają ze zwiększonej drażliwości, suchości i stanów zapalnych w każdym wieku. Należą do nich egzema i łuszczyca” – powiedział Kostkova.

Czy konopie są legalne?

Odpowiedź brzmi po prostu i naprawdę TAK. W konopiach nie ma nic nielegalnego. W Stanach Zjednoczonych nie ma przepisów, które zabraniają posiadania konopi, w tym kosmetyków, oleju z nasion konopi, mąki z nasion konopi, ciastek z nasion konopi, łuskanych nasion konopi, odzieży konopnej, tkanin konopnych, paliwa konopnego lub jakiegokolwiek innego produktu wykonanego z INDUSTRIAL KONOPIE.
źródło: https://cbdgreen.pl

About the author